Najlepšie masáže pre ženy v Bratislave a Senci

Masážnym terapiám žien sa venujeme viac ako 10 rokov. Každá terapia je navrhnutá tak, aby vám pomohla dosiahnuť celkovú relaxáciu, zlepšiť tonus pokožky a svalov, zvýšiť krvný obeh a odstrániť z tela toxíny. Pozývame vás aby ste spomalili, vyčistili si myšlienky, oddýchli a zároveň spravili niečo pre svoje zdravie a podporili imunitu. Na ženy v dnešnej spoločnosti je kladený veľký tlak, preto sme sa rozhodli priniesť jedinečný koncept starostlivosti pre všetky ženy s ohľadom na ich životný štýl a vyťaženosť. Špecializujeme sa na masáže podporujúce lymfatický systém, klasické masáže aj tehotenské masáže. Vďaka individuálnemu prístupu nastavíme starostlivosť tak, aby bola dostupná a zapadla do vášho životného štýlu. Hľadáte masážne terapie, ktoré majú dlhodobé výsledky ... prezrite si ponuku našich terapií založených na výsledkoch a naplánujte si relax vo Viktoria massage for health ešte dnes!

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM

Viktoria massage je spojením starostlivosti o zdravie s relaxom tela aj mysle. Staňte sa našim hosťom a zažite jedinečný relax v Bratislave alebo Senci.

O prebiehajúcich akciách sa informujte
telefonicky alebo sledujte náš Instagram a Facebook

NÁŠ TÍM

Barbora Hrdeková
Barbora Hrdeková
CEO & MASÉRKA

Mojou vášňou sú masáže, všeobecne starostlivosť o zdravie ľudí. Masírovaniu sa venujem 13 rokov. Svoje vzdelanie som po certifikáciách z mnohých druhov masáži doplnila aj o štúdium v odbore masér na Strednej zdravotníckej škole v Nových Zámkoch. Špecializujem sa na masáže žien od klasických cez lymfodrenáže po anticelulitídové ošetrenia. Mojim snom bolo vytvoriť masážne salóny, kde budú poskytované kvalitné služby s individuálnym prístupom pre všetky ženy. Ako žena matka vnímam veľký tlak, ktorý je na ženy v dnešnej dobe kladený. A preto sa snažím naučiť vás vyhradiť si čas len pre seba. Dopriať si pravidelné masáže a starostlivosť o vaše telo.

Barbora Hrdeková
Gabriela Šušaníková
TERAPEUTKA TELOVÝCH OŠETRENÍ

Mojou láskou sú esenciálne oleje, ktoré ma priviedli aj na cestu masérky. Svojimi masážami vám pomáham zbaviť sa bolestí kombináciou rôznych techník ako mäkké techniky, bankovanie, guasha a iné. V mojich rukách si dokonale oddýchne vaše telo aj myseľ. Nájdete ma na pobočke Senec.

Dagmar Vraždová
Dagmar Vraždová
TERAPEUTKA TELOVÝCH OŠETRENÍ

V salóne sa špecializujem na ošetrenia pre formovanie postavy. Našim klientkam pomáham, aby sa cítili zdravšie a zároveň krajšie. Procedúry vám navrhujem individuálne podľa toho, čo vám najviac pomôže. Je pre mňa dôležité nielen zdravie fyzické ale aj psychické, preto sa vždy snažím dopriať vám počas masáže príjemný rozhovor alebo ticho, podľa toho čo práve potrebujete. Certifikáciu mám z maderoterapií a telových ošetrení a svoje vedomosti stále rozširujem. Pôsobím na pobočke v Senci.

Natália Vavrinská
Natália Vavrinská
TERAPEUTKA TVÁROVÝCH A TELOVÝCH OŠETRENÍ

Som vyštudovaná fyzioterapeutka s niekoľkoročnou praxou v oblasti fyzioterapie žien. Aj preto ma oslovil koncept Viktoria massage, kde sa primárne venujeme ženám a spájame starostlivosť o zdravie s estetickými účinkami našich masáží. Venujem sa tvárovým ošetreniam, ktorých súčasťou je aj diagnostika pleti, ďalej klasickým, či lymfatickým masážam. Dopriať si tak u mňa môžete starostlivosť od hlavy až po päty. Teším sa na vás na pobočke v Bratislave.

Monika Hržičová
Monika Hržičová
TERAPEUTKA TELOVÝCH OŠETRENÍ

Roky som sa venovala fyzioterapií, ktorú som vyštudovala. Mojou láskou sú však aj masáže, ktoré vedia telo krásne zregenerovať. Rada spájam znalosti z fyzioterapie s masážami, pretože častokrát za mnou prichádzate s dlhodobými bolesťami. Vo Viktoria massage sa venujem masážam, ale aj maderoterapii, ktorá vie krásne prepojiť stimuláciu lymfatického systému s tvarovaním tela. Nájdete ma na pobočke Bratislava.

Barbora Kmeťová
Barbora Kmeťová
SOUND THERAPIST

Do zvukov z rezonančných nástrojov som sa doslova zamilovala v r. 2018, kedy som pocítila účinky zvukovej terapie na vlastnej koži počas sound healingového pobytu. Bolo to osobné a transformačné. Zistila som, že som našla cestu ako kompenzovať rýchly spôsob života, upokojiť myseľ, uvoľniť napätie v tele či spracovať rôzne emócie. Medzičasom som si začala jednotlivé nástroje zaobstarávať, zoznamovať sa s ich účinkami a v tejto oblasti aj vzdelávať. Momentálne mám za sebou (aj pred sebou) odborné školenia v oblasti liečby zvukom pod vedením gong masterky Lucie Nosko, pretože vnímam, že učenie je dôležité. Keď tvorím zvukovú terapiu som – sprostredkovateľ živých tónov a vibrácii, ktoré sa k Vám šíria. Je na mne a na Vás – prijímateľoch, čo si z toho „odnesiete“. Mojou úlohou je zabezpečiť bezpečný priestor, kedy sa otvárate procesu samoliečenia a aj spomínané vzdelávanie ma učí, ako daný priestor pre Vás vytvoriť.

Referencie
ČO O NÁS HOVORIA NAŠI KLIENTI?
Referencia

Vrelo odporúčam pre všetky tehuľky. Dostane sa Vám citlovej a účinnej masáže, ktorá je v tomto obdobii viac ako žiadúca. Uľaví Vám na tele aj na duši a ako veľmi príjemný bonus si aj skvelo poklebetíte, vyžalujete a proste len oddýchnete. Barborka, veľmi pekne ďakujem za to obdobie,, verím, že aj vďaka tvojim masážiam (poslednej deň pred pôrodom) prebehol pôrod prirozdene a rýchlo. JANKA SOTÁKOVÁ

Referencia

Na lymfodrenáž chodím už niekoľko týždňov a som veľmi spokojná. Odporúčam. MARCELA MALOVA

Referencia

Odporúčam masáž u Barborky, Včera som bola na tehotenskej masáži a dnes som sa konečne dobre vyspala a chrbát nebolel. JEANY JANETT BUCSEKOVÁ

Referencia

Veľmi odporúčam Viktoria massage, sú velľmi prospešné celému telu a mysli. Navštevujem ju už niekoľko mesiacov a vždy som po masáži ako znovuzrodená. Momentálne som tehotná a chodím od 1. mesiaca. Môjmu telu a nohám ani nehovorím, to robí veľmi veľmi dobre. Už sa teším na ďalšiu. Ďakujem veľmi pekne Barborka si strašne šikovná. KATKA A.

Referencia

Masérku Barborku poznám už 3 roky a rovnako dlho využívam aj jej služby. S jej masážami som veľmi spokojná, vždy ma na jednej strane zbavia bolesti, posilnia a na strane druhej úžasne pri nich zrelaxujem. Tento skvelý pocit si môžem dokonale vychutnať práve v pohodlí domova. Je to obrovská výhoda, a účinky maáže si užívam v kľude aj po odchode masérky. Ak ste vyznávačmi dobrej masáže, vrelo odporúčam práve Barborku. KATARÍNA S.

Referencia

“Kvalitná masáž od dobrej masérky” KAROL H.

Referencia

Barbora ja vždy dochvílna, výborne naladená, absolútne profesionálna. Dokáže odhadnúť ťažkosti, bolesť aj akýkoľvek diskomfort masírovaného. Čisté, voňavé osušky a uteráky a kvalitné produkty ako Weleda vytvárajú atmosféru wellness v pohodlí domova. Určite odporúčam. DENISA P.

Referencia

Výborná lymfomasáž a viditeľné výsledky. RENÁTA SIPOSOVÁ

ČASTĚ OTÁZKY

Zo skúseností pri bolestivých stavoch zaberie prvá masáž hodinu (niekedy aj viac). Preto si len rezervujte klasickú 60 min. masáž a počas úvodnej konzultácie nastavíme masáž tak aby vám pomohla od bolesti.

Súčasťou 1. masáže je konzultácia. Vypĺňame formulár o vašom zdravotnom stave, anamnéze, životnom štýle a podobne. Vďaka tomu vieme nastaviť vaše masážne terapie tak, aby vám čo najviac pomáhali.

Masáž ako taká pôsobí na telo veľmi intenzívne. Zrýchľuje metabolizmus, pomáha odplaveniu toxínov z tela. Keďže po masáži z tela odchádzajú toxíny, telo si zvyká na lepšie prekrvenie bolestivých a stuhnutých svalov, reaguje na to bolesťou, ktorú najlepšie prirovnať k svalovici. Je to prirodzené ako, keď ste chorí a vaše telo sa lieči horúčkou. Po 1-2 dňoch príde úľava a bude sa cítiť výborne.

Ak ste na masáž nechodili pred otehotnením tak od ukončeného 1. trimestra. Ak ste masáže zvyknutý môžete si ju dopriať počas celého tehotenstva.

PRAVIDLÁ ZRUŠENIA REZERVÁCIE

Vzhľadom na ostatných klientov a našich špecialistov vás žiadame, aby ste nás informovali o každom zrušení 24 hodín pred ošetrením. Vyhradzujeme si právo účtovať polovicu sumy za zmeškané termíny aj za termíny zrušené menej ako 24 hodín pred jedným ošetrením. Naše zásady sú navrhnuté tak, aby rešpektovali ostatných klientov a poskytovali odškodné našim zamestnancom.

Tešíme sa
na naše stretnutie!
POBOČKA SENEC

Telefón | Viktória massage 0904 592 222

Email | Viktória massage vmtsc@viktoriamassage.sk

Adresa | Viktória massage Lichnerova 76, Senec

POBOČKA BRATISLAVA

Telefón | Viktória massage 0911 910 222

Email | Viktória massage barbora.hrdekova@gmail.com

Adresa | Viktória massage Jelenia 11, Bratislava