Najlepšie masáže pre ženy v Bratislave a Senci

TEHOTNÉ A BÁBÄTKÁ

Balíček pre 1. trimester

Upokojujúce ošetrenie pre dokonalý relax tela od hlavy až po päty. Jemná masáž tela a hlavy uvoľní myseľ a tehotná zabudne na nervozitu a očakávania z najbližších mesiacov. Terapia uľaví od bolestí a diskomfortu.

60 MIN.

Balíček pre 2. trimester

Po upokojujúcom peelingu Vás čaká masáž tela špeciálnou uvoľňujúcou technikou s dôrazom na uvoľnenie krížov a vrchnej časti chrbáta. Nezabudneme ani na nohy, ktoré môžu opúchať. Môžeme premasírovať aj hlavu a tvár.

90 MIN.

Balíček pre 3. trimester

Exfoliácia celého tela šetrným luxusným peelingom, pripraví telo pre lepší účinok masážneho oleja. Špeciálna masáž zameraná na krížovú oblasť, bedrové kĺby, oblasť bokov, kde veľmi napnutá pokožka odstráni pocit únavy a bolesti. Taktiež dochádza k úľave v oblasti trapéz, ramien a krku. Nohy a ruky zbavíme tŕpnutia a ťažoby.

90-120 MIN.

Balíček pre opuchnuté nohy

Jedinečná masážna terapia nielen pre matku ale aj dieťa. Exfoliácia celého tela odstráni odumreté bunky kože a následná manuálna lymfodrenážna terapia zbaví telo matky prebytočných toxínov. Vaše opuchnuté nohy budú ľahšie a opuch sa viditeľne zmierni. Lymfodrenáž nielen končatín ale aj hlavy umocní príjemný zážitok z procedúry, po ktorom príde pocit ľahkosti.

75 -90 MIN.

Klasická tehotenská masáž

Masážna terapia pre uvoľnenie namáhaných svalov chrbáta. Dôraz sa kladie na krížovú oblasť a oblasť šije. Možnosť klasickej masáže nôh.

60 MIN.
90 MIN.

Masáže bábätiek

Kurz je určený pre bábätká od 6 týždňov do 1 roka. Kurz trvá 5 týždňov – stretnutí, kde sa rodičia učia masážne ťahy a prepojenie s bábätkom, aby lepšie rozumeli jeho neverbálnej komunikácii a jeho vnímaniu. Masáž má pre bábätko množstvo benefitov – úľava od bolesti bruška, podpora trávenia, uvoľnenie a pokojnejší spánok, podpora zdravého vývinu, imunity a prospievania, porozumenie plaču a rozpoznávanie nálad, prehlbovanie citu a vzťahovej väzby medzi bábätkom a rodičmi. Prihlasovanie na 0903 30 60 32.
Najlepšie masáže bábätiek so Shantalou Shantala

SKUPINOVÝ KURZ
5 STRETNUTÍ
INDIVIDUÁLNE
3 STRETNUTIA

Kraniosakrálna terapia

Ide o jemnú manuálnu metódu harmonizácie orgánov a liečby celého tela. Názov terapie je odvodený od systému, s ktorým sa pracuje – kraniosakrálny systém. Je to hlavný fyziologický systém tela. Myšlienka kraniosakrálnej terapie je založená na tom, že telo každého človeka obsahuje informácie k odhaleniu príčin zdravotných problémov. Terapeutka komunikuje s telom a podporuje samoozdravný proces tela klienta/klientky. Tým sa vracia systém do rovnováhy a dochádza k samoliečeniu. Počas terapie klient/klientka pohodlne leží, je prikrytý/-á dekou a terapeutka jemným dotykom rozprúdi a harmonizuje kraniosakrálny systém v tele.

Tešíme sa
na naše stretnutie!
POBOČKA SENEC

Telefón | Viktória massage 0904 592 222

Email | Viktória massage vmtsc@viktoriamassage.sk

Adresa | Viktória massage Lichnerova 76, Senec

POBOČKA BRATISLAVA

Telefón | Viktória massage 0911 910 222

Email | Viktória massage barbora.hrdekova@gmail.com

Adresa | Viktória massage Jelenia 11, Bratislava