Najlepšie masáže pre ženy v Bratislave a Senci

SOUNDHEALING

SOUND HEALING ako druh doplnkovej terapie využíva zvuk a vibrácie šíriace sa prostredníctvom zvukových vĺn, k HARMONIZÁCII TELA NA FYZICKEJ, PSYCHICKEJ A ENERGETICKEJ ÚROVNI. Je to metóda, ktorou podporujeme vlastnú liečivú silu a otvára nám dvere do svojho vnútra, POMÁHA NÁM PRINAVRÁTIŤ SA K SEBE. Každý orgán, bunka, tkanivo, kosť v našom organizme vibruje v určitom tempe a vytvára zvuk, vlastnú rezonančnú frekvenciu, čo nedokážeme uchom zachytiť. Frekvencia v našom tele sa mení v závislosti od toho, či sme zdraví alebo naopak chorí, aké emócie prežívame a situácie riešime, či sme pod stresom a rozladení, alebo naopak v psychickej pohode a v harmónii. Počas hodiny máme priestor sa na chvíľu zastaviť - KOMPENZOVAŤ RÝCHLY SPÔSOB ŽIVOTA. Pochopiť, spracovať aj pustiť. Opýtať sa a dostať odpovede. Sound healing-om k SEBA- VEDOMIU, ROZVOJU, PRIJATIU AJ LÁSKE.

Individuálny SH

Terapia s nástrojmi holistickej rezonancie tvorená s prihliadnutím na Vaše individuálne potreby, zámer a energiu. V úvode sa porozprávame o dôvodoch, pre ktoré ste sa rozhodli zvoliť si privátnu hodinu a následne tomu prispôsobíme celý priebeh terapie. Niektoré nástroje sa pokladajú priamo na určité časti tela a rezonanciu cítite omnoho intenzívnejšie. Je možné absolvovať hodinu aj vo dvojici – párový sound healing. *Individuálny SH nie je vhodný pre ženu v prvom trimestri tehotenstva.

Skupinový SH

Relaxačná hodina, ktorá ponúka výnimočný zážitok a pozýva Vás k hlbokému uvoľneniu tela a mysle. Počas skupinovej hodiny ste síce súčasťou skupiny, ale zároveň sami za seba. Z hodiny si každý odnášate presne to, čo práve potrebujete a zážitky, resp. pocity jedného nebudú úplne totožné so zážitkami, pocitmi toho druhého.

Počas privátnej ale aj skupinovej hodiny ležíte na podložke, zostávate oblečení, k dispozícii je deka a vankúšik pre väčšie pohodlie. Zvuková relaxácia trvá 45 min – jeden spánkový cyklus. Pred aj po je priestor na rozhovor, otázky či zdieľanie pocitov. *Terapia zvukom nenahrádza odbornú, lekársku liečbu.

Tešíme sa
na naše stretnutie!
POBOČKA SENEC

Telefón | Viktória massage 0904 592 222

Email | Viktória massage vmtsc@viktoriamassage.sk

Adresa | Viktória massage Lichnerova 76, Senec

POBOČKA BRATISLAVA

Telefón | Viktória massage 0911 910 222

Email | Viktória massage barbora.hrdekova@gmail.com

Adresa | Viktória massage Jelenia 11, Bratislava